PLASTYCZNE ZAJĘCIA INTERAKTYWNEW CASTORAMIE W TARNOWIEUczniowie klasy trzeciej i pierwszej P SP w Zaborowie wraz ze swoimi wychowawczyniami : Panią Bogumiłą Grocholską i Panią Agnieszką Boroń brali udział w plastycznych zajęciach interaktywnych, które odbyły się w Castoramie w Tarnowie .

Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w malowaniu na szkle. Zajęcia się odbywały pod czujnym okiem instruktora, który objaśniał uczniom ,w jaki sposób mają postępować aby prace, które wykonują były estetyczne i ciekawe. Wszyscy uczestnicy zajęć z zaangażowaniem wykonywali swoje dzieła , które po wyschnięciu otrzymali w prezencie do domu.

Zajęcia były dla uczniów bardzo atrakcyjne i interesujące, bo dzięki nim mogli rozwijać swoje zdolności manualne i popracować nieco inną techniką plastyczną niż w szkole. Należy nadmienić ,że udział w takich zajęciach był możliwy dzięki jednemu z rodziców naszych uczniów – Panu Rafałowi Jaroszowi, któremu w szczególny sposób należą się podziękowania za pamięć i zorganizowanie takich zajęć. Dziękujemy!

2014-2015
© PSP Zaborów 2015