Wycieczka do Chorzowa i Inwałdu


W dniu 28 września 2011 roku, 44 uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zaborowie z klas 0-III pod opieką swoich nauczycieli wzięło udział w wycieczce turystyczno - krajoznawczej do Chorzowa i Inwałdu. Celem wycieczki było poznanie różnych typów krajobrazów, wizyta w Śląskim Parku Rozrywki w Chorzowie i Zoo oraz w Parku Miniatur w Inwałdzie. Niestety ze względów technicznych, awarii urządzeń "Wesołe Miasteczko" było nieczynne. Zwiedziliśmy natomiast dokładnie Zoo, w którym zobaczyliśmy bogatą różnorodność zwierząt z całego świata żyjących na lądzie i w wodzie. Przedstawicieli niektórych z nich uwieczniliśmy na fotografiach.
Chorzów
Następnie udaliśmy się do Inwałdu, gdzie mieliśmy możność podziwiać największe cuda architektury światowej w miniaturze. Zarówno wizytą w Zoo jak i w Parku Miniatur byliśmy zachwyceni.
Chorzów
Jednak największą atrakcją była możliwość skorzystania z karuzeli znajdujących się na terenie "Parku Miniatur" oraz "zielonego labiryntu". Bawiliśmy się wspaniale, ale czas zabawy szybko minął. Pełni wrażeń, zmęczeni atrakcjami, ale usatysfakcjonowani udaną wycieczką wróciliśmy do domu.
Chorzów

© PSP Zaborów 2011