FESTIWAL ZAWODÓW 2018

Uczniowie ostatnich klas naszej szkoły oraz klasa VII Publicznej Szkoły Podstawowej im. mjra H. Sucharskiego w Woli Przemykowskiej uczestniczyli w dniu 23 marca 2018 w Festiwalu Zawodów organizowanym w Krakowie w halach Międzynarodowego Centrum Targowo- Kongresowego EXPO.

Tłumnie zebrana młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną ponad stu szkół z województwa małopolskiego. Oferta była przebogata, tym bardziej, że można było nie tylko obserwować pracę uczniów, ale i brać czynny udział w warsztatach jako ich uczestnik bądź model. Młodzież naszej szkoły była zachwycona taka perspektywą. Oczywiście niektóre uczennice zjawiły się w nowym uczesaniu( te, które były modelkami).

Czy te targi przesądziły o wyborze kierunku kształcenia? Trudno teraz orzec. Na pewno rozszerzyły perspektywy edukacyjne.Za rok znów Festiwal! Niektórzy jeszcze mają czas na podjęcie decyzji.

Po Festiwalu Zawodów wszystkim należała się chwila relaksu w Parku Trampolin GOjump. I to był ostatni punkt piątkowego wyjazdu, który przygotowała Teodozja Turaczy- doradca metodyczny w obu szkołach.
2017-2018
2017-2018
2017-2018
© PSP Zaborów 2018