GODZINA DLA ZIEMI 19.03.2016 CAŁY ŚWIAT GASI ŚWIATŁO. ZGAŚ I TY!Coroczne ogólnoświatowe wezwanie do wyłączenia świateł oraz urządzeń elektrycznych na jedną godzinę. Tego dnia, każdy, zarówno osoby prywatne jak i firmy, ma szansę wysłać sygnał, że zależy mu na przyszłości naszej planety poprzez wyłączenie światła między 20:30 a 21:30 czasu lokalnego. Jest to również okazja do zastanowienia się nad zachodzącymi zmianami klimatu i nad tym jak można osobiście zaangażować się w ochronę środowiska

W TYM ROKU GODZINA DLA ZIEMI JEST GODZINĄ DLA WILKA.

Chcemy zebrać jak największą watahę zadeklarowanych przyjaciół wilka i pokazać, że wspieramy wilcze rodziny i nie zgadzamy się na hodowle dzikich zwierząt w lasach. Wilki w obrębie swojej watahy są troskliwe, odpowiedzialne, solidarne.

Pokażmy, że te wartości łączą nas – ludzi i wilki, i że potrafimy wspólnie zatroszczyć się o dziką przyrodę!

KAŻDEGO ROKU TYSIĄCE MIAST NA CAŁYM ŚWIECIE WŁĄCZA SIĘ DO AKCJI, gasząc w symbolicznym geście dla naszej planety oświetlenie najbardziej rozpoznawalnych budynków. W 2015 roku były to między innymi paryska Wieża Eiffla, londyński Tower Bridge, berlińska Brama Brandenburska i warszawski Pałac Kultury i Nauki.

WYKORZYSTUJĄC POTENCJAŁ GODZINY DLA ZIEMI WWF, CHCEMY ZACHĘCIĆ CIĘ DO NIESIENIA POMOCY WILKOM. Chronimy przyrodę z ludźmi i dla ludzi.

2015-2016

2015-2016

2015-2016


© PSP Zaborów 2016