X KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ POD HASŁEM „ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

Konkurs Piosenki Religijnej „Śpiewać każdy może” w tym roku był bardzo szczególny gdyż obchodził swój jubileusz 10-lecia. Nasza Szkoła uczestniczy w tej imprezie corocznie niemalże od samego początku. Oprócz nas przybyły również zespoły z: - Przedszkola Integracyjnego z Brzeska - Szkoły Podstawowej z Borzęcina Dolnego - Szkoły Podstawowej z Niwki - Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Zbylitowskiej Góry - Szkoły Podstawowej z Woli Przemykowskiej - Szkoły Podstawowej z Radłowa - Szkoły Podstawowej z Jadownik Mokrych
Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: P. Jadwiga Gorla p. Jacek Frankowski Ks. Andrzej Mirek Ks. Marek Kogut
Dziewczęta z naszej szkoły tj.: Angelika Wrzępska, Klaudia Wiecha, Urszula Latuszek, Magdalena Pięta, Patrycja Nawrocka, Weronika Chmioła oraz Izabela Caban zaprezentowały utwór pt.” Piosenka o Dobrym Pasterzu”.
Wszyscy wykonawcy wykazali się wykazali się dużą pomysłowością i wielkim zaangażowaniem. Wykonywane utwory ubogacone były ciekawą choreografią i pomysłowymi kreacjami. Komisja doceniając wysoki poziom jak również trud i wysiłek włożony w przygotowanie piosenek przyznała wszystkim grupom zasłużone I miejsca i wręczyła dyplomy oraz nagrody w postaci figurek Aniołów Stróżów. Nasz zespół został wyróżniony za bardzo dobre wykonanie pieśni jak również za krzewienie kultury ludowej bowiem dziewczęta ubrane były w stroje krakowskie a Pani Dominika Łucarz, opiekun grupy, akompaniowała im na akordeonie.
Konkurs zakończył się poczęstunkiem przy szwedzkich stołach. Atmosfera była bardzo miła, radosna i ciepła pomimo panującego chłodu na zewnątrz. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ


© PSP Zaborów 2012