UCZYĆ SIĘ, BY ŚWIAT POZNAWAĆ - ŚLUBUJEMY DZIŚ!

W dniu 25 października 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zaborowie odbyło się Ślubowanie i pasowanie na uczniów dzieci z klasy I. W tym dniu do grona społeczności uczniowskiej zostało przyjętych 15 uczniów:

Adrianna Badzioch

Filip Bąk

Karol Chmioła,

Oliwier Czuj

Magdalena Gawor

Weronika Jaworska

Jakub Kogut

Katarzyna Kucmierz

Jakub Latuszek

Błażej Pawlik

Izabela Pochroń

Emilia Policht

Jakub Rams

Michał Szafraniec

Franciszek Świątek

Pasowania kandydatów na uczniów dokonał dyrektor szkoły mgr inż. Mieczysław Chabura szablą podarowaną przez Cech Rzemiosł Różnych z Brzeska. To ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Na uroczystość przybyła pani zastępca dyrektora Joanna Ozorka-Krawczyk, przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Mądrzyk oraz rodzice uczniów klasy I, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Pierwszaki przez prawie dwa miesiące solidnie przygotowywali się do tego wydarzenia pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Agnieszki Boroń. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz zaprezentowali przedstawienie pt: „Leśne rachuneczki”. Na zakończenie występu podziękowali swoim rodzicom za to, że dzięki ich opiece i staraniom, mogą dziś stać się uczniami i wręczyli symboliczny kwiat róży. Następnie głos zabrał pan dyrektor Mieczysław Chabura pogratulował on rodzicom tak wspaniałych uczniów oraz życzył im wiele radości i sukcesów w dalszej wieloletniej nauce szkolnej. Po pasowaniu i otrzymaniu pamiątkowych dyplomów i legitymacji szkolnych oraz prezentów od Rady Rodziców, uczniowie i goście udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy I. Cała impreza przebiegła w miłej, serdecznej i uroczystej atmosferze.


2017-2018


2017-2018


2017-2018


2017-2018


2017-2018


2017-2018

© PSP Zaborów 2017