SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Sukces ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaborowie

W tym roku szkolnym 10 uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaborowie wykonało prace plastyczne i wzięło udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje” zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań dzieci w otoczeniu pracy rolniczej, poszerzanie ich wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występujących latem, m.in. związanym ze żniwami, poruszaniem się po drogach publicznych, upadkami osób

Wszystkie prace plastyczne wykonane przez uczniów przedstawiały tematykę konkursu oraz cechowały się wysoką estetyką i pomysłowością. Na szczególną uwagę zasłużyła jednak praca Kamila Pochronia ucznia klasy IV wykonana z wykorzystaniem elementów origami.

Uczeń Kamil Pochroń zajął III miejsce w etapie powiatowym konkursu, a jego praca wzięła udział w etapie wojewódzkim, gdzie uzyskała wyróżnienie. Kamil otrzymał dyplom oraz cenne nagrody ufundowane przez KRUS w Brzesku, będzie również uczestniczył w uroczystym wręczeniu nagród w etapie wojewódzkim konkursu w Krakowie.

Gratulujemy!

2015-2016


© PSP Zaborów 2016