WYCIECZKA DO REGIONALNEGO CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNEGO W BRZESKU – PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "NAJSILNIEJSZY MOTYL ŚWIATA I MAGICZNE DRZEWO”


28 września 2015 roku klasy 1-3 oraz uczniowie z oddziału przedszkolnego wyruszyli na pierwszą w tym roku wycieczkę. Jej celem było Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Brzesku. Właśnie tam każdy mógł poczuć się jak widz w prawdziwym teatrze. Dla niektórych była to pierwsza okazja, by zobaczyć na scenie aktorów.

Przedstawienie nosiło tytuł ,,Najsilniejszy motyl świata i magiczne drzewo”. Okazało się bardzo pouczające, gdyż promowało takie wartości jak przyjaźń, miłość, szacunek, a także wiele pozytywnych nawyków, jak choćby mycie rąk przed jedzeniem. Najważniejsze było jednak to, że podobało się wszystkim dzieciom. Aktorzy zachęcali je do czynnego udziału, dlatego też widzowie razem z nimi wypowiadali zaklęcia, pomagali przechodzić przez różne krainy, a przede wszystkim świetnie się bawili. Wielką atrakcją okazały się humorystyczne postaci czarownicy, trola, wilka, wiewiórki…

Dzieci opuściły salę teatralną rozemocjonowane, a wiele z nich było zawiedzionych, że przedstawienie trwało tak krótko…
2013-2014
2013-2014
>
© PSP Zaborów 2015