WARSZTATY ZAWODOZNAWCZE Z P. JUSTYNĄ KOZDRÓJ W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. W. JAGIEŁŁY W ZABOROWIE


Już po raz drugi młodzież klas gimnazjalnych naszej szkoły spotkała się 16 stycznia 2018 roku z panią Justyną Kozdrój. Tym razem nie było to tylko spotkanie teoretyczne, albowiem mieliśmy okazję zobaczyć panią manicurzystkę i wizażystkę przy pracy. Julia Polak i Julia Boroń poddały się zabiegom makijażu. W trakcie czynności nakładania podkładów i cieni, pani Justyna opowiadała o tym, co jest ważne przy nakładaniu pudru, by najkorzystniej wyglądała twarz. Istotne jest też ,czy robimy makijaż dzienny, czy też wieczorowy. Dziewczyny obserwowały pracę z zapartym tchem. Ostatnim punktem spotkania była praca nad upiększeniem paznokci. Temu zabiegowi z wielka ochotą poddała się Olga Urban. W efekcie na jej paznokciach powstał manicure hybrydowy.

Pani Justyna podzieliła się z dziewczynami i wiedzą i umiejętnościami w zakresie makijażu i manicure. Ta wiedza jest dogłębna.

Tą drogą bardzo serdecznie dziękujemy jej za spotkanie oraz poświecony czas.

Warsztaty odbywały się w ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Projekt w Publicznej Szkole Podstawowej im. W. Jagiełły koordynuje Teodozja Turaczy- nauczyciel i doradca zawodowy.
2017-2018
© PSP Zaborów 2018