VIII GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCHDnia 29 maja 2017roku na boisku sportowym w Zaborowie odbyły się VIII Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wzięły w nich udział drużyny ze szkół podstawowych w Niedzieliskach, Strzelcach Wielkich, Szczurowej, Woli Przemykowskiej oraz Zaborowia. Zanim jednak zespoły przystąpiły do konkurencji słowa zachęty oraz życzenia dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji skierował do nich Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewki oraz naczelnik OSP Zaborów, druh Marek Łucarz.

Drużyny startowały w dwóch konkurencjach: bojówce oraz sztafecie. Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji ogólnej:

I miejsce drużyna SP w Szczurowej

II miejsce SP Uście Solne

III miejscedrużyna gospodarzy SP Zaborów

IV miejsce drużyna SP w Woli Przemykowskiej

V miejsce drużyna SP w Strzelcach Wielkich

VI miejsce drużyna SP w Niwedzieliskach

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy natomiast zespołom, które uplasowały się na podium wręczono również medale.

Celem tego spotkania było propagowanie sportu pożarniczego wśród dzieci i młodzieży szkolnej jak również zachęcenie do działania w lokalnych jednostkach OSP. Mamy nadzieję, że został on osiągnięty

Zawody odbyły się dzięki współpracy PSP Zaborów i OSP Zaborów. Nauczycielki Beata Komorowicz oraz Dominika Łucarz zainicjowały i zorganizowały zawody natomiast druhowie OSP Zaborów pod opieką naczelnika Marka Łucarza i prezesa Ryszarda Cierniaka przeprowadzili tą imprezę sportową. Serdecznie im za to dziękujemy.

2016-2017

2016-2017

2016-2017

2016-2017

2016-2017

© PSP Zaborów 2017