ZA MIŁOŚĆ, ZA SERCE, ZA TO, ŻE JESTEŚCIE, DZIĘKUJEMY

Pod tym hasłem odbyła się w dniu 24 stycznia 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Zaborowie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 0, I, II i III na ten dzień przygotowali piękne przedstawienie pt. „Cztery pory roku w Betlejem”, a zaprosili na nie swoich ukochanych – babcie i dziadków, którym poprzez swoje występy w przedstawieniu, piosenkach, tańcach, wierszach i życzeniach pragnęli wyrazić miłość i szacunek za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim podziękować za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w przygotowanie występu. Podziwiali zarówno grę aktorską małych aktorów, jak również piękne stroje przygotowane przez ich rodziców.

Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom i dziadkom życzenia złożyli również: dyrektor szkoły pan Mieczysław Chabura, Wójt Gminy Szczurowa pan Zbigniew Moskal, a także ksiądz katecheta Paweł Kurzeja. Po występach dzieci wręczyły seniorom kwiaty oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Po występach dzieci wręczyły seniorom kwiaty oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Uroczystość przygotowały nauczycielki klas 0 – III: Beata Nicpoń, Krystyna Giza, Bogumiła Grocholska, Agnieszka Boroń.

2018-2019

2018-2019

2018-2019

2018-2019

2018-2019

2018-2019
© PSP Zaborów 2020